איך תהנה מיחסי מין טובים יותר באמצעות תוספי תזונה בלבד?

Share Post

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

כשאנחנו מגיעים לחדר המיטות, מוטלת עלינו הגברים אחריות רבה, זאת מאחר והתפקוד שלנו משפיע מאד על האקט עצמו, על התחושה שלנו ועל הנאת הפרטנר/ית שלנו. 

קיימים כיום כל כך הרבה פתרונות תרופתיים לטיפול באימפוטנציה, רק שבחלק גדול מהם אנחנו לוקחים סיכון שבו אנחנו עלולים לסבול מתופעות לוואי לא פשוטות. למרבה השמחה, לא חייבים לעשות ויתורים שכרוכים בסבל בשביל להנות – קיימים פתרונות טבעיים ליהנות מיחסי מין, ביניהם תוספי תזונה נפלאים, ללא תופעות לוואי.

אז מה אם היינו אומרים לכם שיש דרך טבעית ליהנות מיחסי מין מדהימים? 

בין אם נתכחש לזה ובין אם לא, המשמעות של המילה 'גבר' לפעמים הופכת את החיים שלנו למעט קשים יותר, יש לנו ציפיות גבוהות מעצמנו, והמצב המתסכל יותר – יש לסביבה (הרחוקה או הקרובה) ציפיות רבות מאיתנו, גם בעידן "השיוויוני" של היום.

אם נשים לרגע את הפוקוס על חיי המין שלנו, נבין שאם אנחנו לא מתפקדים, הדבר האמיתי לא יכול לקרות, ומכאן אנחנו מתחילים לפקפק בעצמנו, הדימוי העצמי פעמים רבות נפגע מאד ולעיתים אנחנו מרגישים חסרי אונים על אמת. 

האסימון בדרך כלל נופל לנו כשאנחנו נמצאים בסיטואציה של משחק מקדים ואז מתחילים העיכובים והקשיים כשאיבר המין שלנו "לא מתפקד" ברגע האמת כמו שהיינו רוצים. אם התסכול הזה לא מספיק, התגובות מהפרטנרים לא ייאחרו להגיע – הבעות פנים מופתעות, תסכול, כעס ואף ניתוק קשר לאחר מכן.

כל אלו הם מצבים מתסכלים ולא נוחים בלשון המעטה, ומכאן עולה הצורך האמיתי בטיפול יעיל, תוך מינימום תופעות לוואי ופאדיחות. 

אם בטיפולים לאין אונות ואימפוטנציה עסקינן, הפתרונות שככל הנראה יקפצו לנו לראש יהיו פתרונות כימיים או פתרונות מיושנים בהם תאלצו להכניס לגופכם חומרים שבטח לא הייתם רוצים, ושלא נתחיל לדבר על תופעות הלוואי ועל המחיר הבריאותי שכרוך במשגל המיוחל. 

אז מה יכול לעזור לנו לשיפור חיי המין אם לא הטבע? 

אקטיבול פיתחה את תוסף התזונה לגברים – אקטיבול פלוס, הנותן מענה לבעיות אימפוטנציה באמצעות רכיבים המבוססים על פתרונות טבעיים. המומחים מחברת אקטיבול מאמינים שלטבע יש את הפתרונות הנפלאים והבריאים ביותר לכל הבעיות שלנו, ביניהם גם לנושא המיניות והפוריות שלנו.

למה ניתן לצפות מתוסף התזונה אקטיבול פלוס?

תוסף התזונה אקטיבול פלוס, יוכל לסייע לגברים לשפר את חיי המין שלהם ולשדרג אותם באמצעות הגעה לזקפה מלאה ויציבה, העלאת תדירות יחסי המין, גירוי מיני מוגבר, שיפור ברמת הביצועים, הארכת זמן האקט והעצמת ההנאה מיחסי המין. 

מהם הרכיבים שיצרו את הנוסחה המנצחת של אקטיבול פלוס? 

מומחים פענחו ורקחו במשך זמן לא מבוטל את הנוסחה ליצירת תוסף תזונה שיכלול את הרכיבים המשובחים והמדויקים ביותר העשויים לסייע בבעיות הקשורות בענייני אין אונות ולפתרונות לא פחות מנפלאים עבור חיי מין שלכם.

הרכיבים: 

  • תמצית אפימדיום – צמח מרפא התורם להגברת און וחשק מיני לגברים (גם לנשים אגב), ברפואת הצמחים המודרנית האפידמיום משמש לטיפול בספירת זרע נמוכה ומחזק את זרימת הדם הפריפרית ובכך משפר את התפקוד של איבר המין ומאזן את רמות הטוסטורון. 
  • תמצית עלי קנידיום – צמח הגדל בסין ומשמש לצרכים רפואיים סיניים במשך אלפי שנים, תורם להגברת התפקוד המיני, שיפור יחסי מין וטיפול בבעיות זקפה ואין אונות.
  • ג'ינסנג סיבירי – צמח ממשפחת הקיסוסים הגדל בעיקר במזרח אסיה ומסייע בהעלאת רמות האנרגיה, הפחתת סטרס, איזון רמות סוכר בדם, ממריץ ומשפר מצב רוח. 
  • ג'ינסנג קוריאני – מכיל ערכים תזונתיים רבים, ביניהם ויטמין B12 ומגנזיום. משפר תפקוד מיני בקרב גברים, הודות לנוגדי החמצון הקיימים בו ומסייעים לגוף להפריש יותר חמצן חנקתי ובכך להרחיב את כלי הדם באזור איבר המין. 
  • שורש מאקה –  צמח הגדל בעיקר ברכבי הרי האנדים בפרו, ידוע ביכולותיו לשפר את מצב הרוח, להגביר את החשק המיני בקרב גברים, לשפר את הפוריות בקרב גברים ועוד סגולות נפלאות נוספות ששווה להעמיק בהם. 

למי התוסף מתאים? 

התוסף מתאים לכל גבר שרוצה לשפר את חיי המין שלו, להעצים את הגבריות שלו ולהנות מחיי מין איכותיים יותר.

אנחנו מזמינים אתכם להעלות חיוך על פניכם, קיימים פתרונות טבעיים נפלאים שיאפשרו לכם להרגיש נפלא עם עצמכם, ואם הרגשתם שזה לא באמת קרה אף פעם, כמה טוב להרגיש ככה בפעם הראשונה. 

הגיע הזמן שתהנו מחיי מין אקטיביים ומהנים באמת!

צרו קשר!